Organigram - Wie is verantwoordelijk voor wat?

 

Domein

Voornaam

Naam

Emailadres

Directeur vrouwenvoetbal - Relaties KBVB

Dominique 

Reyns

dominique.reyns@kaagentladies.be

Hoofd relaties ouders

Dominique 

Reyns

dominique.reyns@kaagentladies.be

Ondervoorzitter

Mia

Vermeersch

mia.vermeersch@kaagentladies.be

Verantwoordelijke catering

Mia

Vermeersch

mia.vermeersch@kaagentladies.be

Verantwoordelijke kantines

Mia

Vermeersch

mia.vermeersch@kaagentladies.be

Hoofd administratie

Veronique

Turkelboom

veronique.kaagentladies@gmail.com

Ledenbeheer

Veronique

Turkelboom

veronique.kaagentladies@gmail.com

Opvolging & administratie sportongevallen

Veronique

Turkelboom

veronique.kaagentladies@gmail.com

Cel communicatie

 

 

media.gentladies@gmail.com

Hoofd medische cel

Ella

Staelens

ella_staelens@hotmail.com

Verantwoordelijke tornooien & operationele planning

Veronique

Turkelboom

veronique.kaagentladies@gmail.com

Verantwoordelijke communicatie

Laura

De l´escaut

laura.delescaut@kaagentladies.be 

Verantwoordelijke externe relaties & contracting

Christiaan

Heemeryck

christiaan.heemeryck@kaagentladies.be

Verantwoordelijke financiële planning

Christiaan

Heemeryck

christiaan.heemeryck@kaagentladies.be

Hoofd sportieve zaken

Dave

Mattheus

davemattheus1@hotmail.com

TVJO

Sven 

Maes

tvjo.gentladies@outlook.com

Ombudsvrouw

Digna

Marchau

digna.marchau@kaagentladies.be

Verantwoordelijke boekhouding

Didier 

Reyns

didier.reyns@kaagentladies.be

Ontvangst scheidsrechters

Gaston

Sergeant

gaston.sergeant@telenet.be

Hoofd scouting

Joachim 

Van Hoomissen

scoutingkaagentladies@gmail.com 

Verantwoordelijke kledij

Sven 

Vercauter

sven.vercauter@kaagentladies.be

Verantwoordelijke ontvangst sponsors en VIP's

Sven 

Vercauter

sven.vercauter@kaagentladies.be